Price: ₹92
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0 in |
| Width | 3.9 in |
| Length | 3.9 in |
| SKU | sb2308215393322106 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 7250793 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.